75.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Dijital Ve Sosyal Medya Reklamcılığı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Dijital ve Sosyal Medya Reklamcılığı
Dijital ve Sosyal Medya Reklamcılığı

Dijital Reklam ve Sosyal Medya Reklamcılığı

Her zamankinden daha fazla insan sosyal medyada vakit geçiriyor. 2020’de dünya çapında 3,6 milyardan fazla insan sosyal medyayı kullandı. Bu sayının öngörülebilir gelecekte artmaya devam edeceği tahmin ediliyor. Şimdi görüyoruz ve gelecek de aşağıdaki gibi sosyal medya trendlerini çok daha fazla göreceğiz:

  • Geniş etkieşimli pazarlama.
  • Cesur çevrimiçi mesajlaşma.
  • Kapsayıcı ve çevre dostu içerikler.

İnsanlar, mağazalarda alışveriş yapmıyor veya önceki yıllardaki gibi marka lansmanlarına katılmıyor.

Bunun yerine, tüketiciler sosyal medyada geziniyor ve güvendikleri insanlarla – influencerlarla etkileşime giriyor. Tüketiciler, ürün önerileri, alıştırmalar, tarifler ve çok daha fazlası için influencerlara güveniyor.

Tüketiciler de kendi sesini buluyor, canlı yayın yapıyor ve takipçileriyle içerik paylaşıyor. Bu, takipçilerinizin etkileşim kurması için paylaşılabilir içerik oluşturmanın önemini vurgular.

Tüketiciler, destekledikleri markalara açık bir pencere istiyorlar. 2020, kültürel kapsayıcılığın ve yeşil hareketlerin güçlü duygularını su yüzüne çıkardı ve tüketiciler, kişisel inançlarıyla örtüşen işletmeleri desteklemek istiyor.

Sizde markanızı ve ürünlerinizi sosyal medya ve dijital ortamlarına taşınmadığınızda kaybolan işletmeler arasında yerinizi almak zorunda kalacaksınız. Biz sizlerin dijital dünyadaki yol arkadaşınız olmak için çalışıyoruz.

Dijital Dünyadaki Yol Arkadaşınız.

WhatsApp Destek

Tıkla Ara 0533 546 5190