75.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Sosyal Medya Danışmanlığı
Buradasınız: Anasayfa / Hizmetlerimiz
Sosyal Medya Danışmanlığı
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı

Biltürk Ajans'ın Sosyal medya danışmanlığı hizmeti kapsamında mevcut sosyal medya hesaplarınızın incelenmesi ve eksiklerinin giderilmesi, kapanan ya da başka kişilerin yönetiminde olan hesaplarınızın geri alınması, sosyal medya hesaplarınızın onaylanması, rakip ve sektör analizi yapılması, sosyal medya mecralarının özelliklerine göre metin ve görsel içeriklerin hazırlanması, diğer kişilerin markanız ya da ürünleriniz ile ilgili yaptıkları yorumların takibi ve raporlanması çalışmaları gibi başlıca hizmetleri kapsar.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizin tamamından faydalanabileceğiniz gibi sadece ihtiyacınız olan konularda da hizmet alabilirsiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Süreçleri

Sosyal Medya Hesaplarınızı İncelemesi

Artık tüm markaların sosyal medyada olmazsa olmazı haline genel facebook, instagram, twitter, linkedin ve youtube gibi mecralarda hesaplarınızı açıyor, var olan hesaplarınız güncelliyor ve kaybettiğiniz hesaplarınızı geri almak için gerekli süreçleri yönetiyoruz.

İçerik Üretimi

Her sosyal medya hesaplarının kendine özgü bir kitlesi ve paylaşım standartları bulunmaktadır. Bazı sosyal mecralarda metin içeriklerin, bazı mecralar da ise görsel içeriklerin daha fazla olması gereken paylaşımlar hazırlanması gerekmektedir. Biz de yönettiğimiz tüm hesaplar için en uygun sektörün kurallarına göre içerik üretiyoruz.

Sosyal Medyada Hakkınızda Neler Konuşuluyor?

Monitoring / İzleme

Sektörünüz, rakipleriniz ile ilgili paylaşımları ve kişilerin markanız hakkında sosyal medyada neler konuştuğunu izliyor, dilerseniz yanıtlıyor ve düzenli olarak raporluyoruz.

Online İtibar Yönetimi
 
Markanız ile ilgili sosyal medyada yapılan paylaşımlar ve yorumlar ile oluşabilecek krizleri önceden belirliyor ya da olası krizlere yönelik aksiyonlar belirliyoruz. Kriz öncesinde ya da kriz anında belirlenen içerikleri planlama dahilinde yayınlıyoruz.
Dijital Dünyadaki Yol Arkadaşınız.

WhatsApp Destek

Tıkla Ara 0533 546 5190