75.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız 2018 yılında Turizm ve taşımacılık faaliyetleri yapmak üzere kurulmuştur. Firmamız bünyesindeki farklı iş kollarında her birisi kendi alanında uzman kadromuzla sizler için Turizm, Reklam Ajansı, Bilgisayar ve Güvenlik sistemlerinden tarımsal sulama projelerine kadar birçok konuda ürünler ve hizmetler üretiyoruz.

Biltürk Ajans Dijital Medya ve Sosyal Medya Ajansı, Başta Avrupa, ABD ve Kanada olmak üzere birçok ülkede yerel iş ortaklarıyla birlikte çalışan, her türlü dijital pazarlama hizmetini sunabilen deneyimli bir dijital pazarlama ve tasarım ajansıdır.

Dijital reklamcılık, yaratıcı içerik, pazarlama stratejisi ve dijital analiz konularında uzman, tüm hizmetleri bir arada sunan sonuç odaklı bir dijital pazarlama ajansıyız.

Biltürk Ajans'da biz dijital medya uzmanları, tasarımcılar, yazılımcılar, metin yazarları ve fotoğrafçılar hepimiz size yeni müşteriler kazandırmak ve daha fazla satış sağlamak için iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Hepimiz kendi alanımızda uzmanlaşmış kişileriz.

Dijital çözümleri kullanarak işinizi büyütmek, markanıza imaj kazandırmak, ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere iletmek bizim işimiz.


0

0

0

0
Uzmanlıklarımız
Hakim olduğumuz hizmet alanlarını ve teknolojileri öğrenin.
SEO Danışmanlığı %85
Sosyal Medya Yönetimi %95
Google Reklam Danışmanlığı %98
Dijital Dünyadaki Yol Arkadaşınız.

WhatsApp Destek

Tıkla Ara 0533 546 5190